S A Z N D E

درحال بارگزاری

سامانه گنجینه داده سازنده

امکانات برجسته سامانه

یک سیستم اتوماسیون اداری مناسب، بهترین ابزار برای رسیدن به راهکارهای مفید در جهت صرفه‌جویی زمان و استفاده بهینه از وقت و منابع در سازمان میباشد.

سیستم پیام رسان درون سازمانی
سامانه ارتباطی

قابلیت مشاهده و حذف تمامی پیام های رد و بدل شده بین کارمندان ، توسط مدیر امکان ارسال و دریافت فایل و پیام از طریق تلگرام و ایمیل و مشاهده آن در سامانه سازنده ( ارسال فایل و پیام از سامانه به تلگرام و ایمیل ) ، همچنین انجام کلیه امور مربوط به پیام رسانی توسط ربات سازنده : @sazandeirbot

طبقه بندی و ذخیره اسناد
امکان تعریف دبیر خانه های متعدد و مجزا

امکان آرشیو پیام و فایل در فیلد های شبیه به اکسل و امکان جستجو و فیلتر کردن به صورت پیشرفته.

مدیریت پرسنل و ارائه جریان کار
اتوماسیون اداری

ارائه راهکار های نوین مدیریت فعالیت های اداری در سامانه مدیریت زمان پرسنل مدیریت و ارائه جریان کار

شرکت گنجینه داده سازنده

شرکت گنجینه داده سازنده در ابتدای کار با بررسی سایر نرم افزار های اتوماسیون اداری و آرشیو ، با اطلاع از عدم تخصصی بودن این نرم افزار ها و نکاه آن ها از بیرون به نیاز های خاص شرکت ها و ادارات و نیز با هدف رفع نیاز های مجموعه شرکت های تحت پوشش خود با به کار گرفتن نیروهای متخصص در این زمینه اقدام به طراحی و ایجاد این سامانه کرد و در میانه راه با توجه به کارا بودن این سامانه آن را گسترش داد و جنبه تجاری آن را نیز مد نظر قرار داد . قابل ذکر است که قابلیت های این سامانه برای تمامی کسب وکار ها و ادارات و سازمان های بزرگ و کوچک مناسب است.

ثبت نام اولیه در سامانه سازنده رایگان می باشد .

درسامانه سازنده امکاناتی بصورت طبقه بندی شده و با ظاهر و استفاده آسان و مناسب و کارایی بالا و دارای قابلیت ارتقاء طراحی گردیده است که می تواند برای کلیه شرکت های مهندسی و ساختمانی و مشاور و حتی ادارات دیگر مورد استفاده قرار گیرد

ثبتنام به صورت رایگان

ویژگی سامانه

امکان فیلتر کردن و طراحی بر مبنای اکسل

فیلتر بر اساس هر فیلدی که در سامانه است ، مثل تاریخ ، متن ، عدد و....... برای نمونه در قسمت تاریخ می توانید از طریق این عناوین تاریخ مورد نظر خود را فیلتر کنید : مشابه ، مساوی ، در تاریخ و ........ . همچنین طراحی این سامانه براساس اکسل می باشد و کسی که با اکسل آشنایی داشته باشد می تواند با این سامانه فعالیت کند . شدن و قابل تغییر است.

امکان ایجاد کاربر به تعداد دلخواه و مشاهده زمان فعالیت آنها در سامانه

مدیر مجموعه به عنوان ادمین در سامانه می تواند به هر تعدادی که بخواهد برای خود کاربر ایجاد کند و برای هریک از آنها سطح دسترسی مشخص کند ، به این ترتیب هر کاربر می تواند طبق دسترسی که توسط مدیر برایش تعریف شده ، قسمت مربوط به نقش خود را ببیند. برای مثال در منوی آرشیو هر کدام از قسمت های ایجاد ، ویرایش و حذف را می توان به کاربران مجزا ارائه و سطح دسترسی داد . علاوه براین، زمان آخرین فعالیت هر کاربر در سامانه مشخص است .

واکنشگرا بودن و تحت وب بودن

به سایت هایی responsive یا واکنشگرا می گویند که در دستگاه هایی با اندازه های مختلف از جمله کامپیوتر ، لپتاپ ، تبلت ، موبایل و ..... نمایش مطلوب با ظاهری مناسب داشته باشد . درواقع خاصیت واکنشگرا به معنای انعطاف پذیری سایت است . دیگر ویژگی مهم این نرم افزار طراحی تمام قسمت های آن در محیط وب است ، لذا از طریق شبکه اینترنت و با استفاده از دستگاه هایی نظیر موبایل و تبلت و نیز در محیط خارج از محل کار قابل استفاده می باشد .

سادگی و انعطاف پذیری سامانه

سامانه سازنده ظاهر و استفاده ای آسان و در عین حال کارا دارد . همچنین با توجه به انعطافی که دارد می توان قابلیت های آن را ارتقاء داد و مطابق با نیاز روز تمامی کسب و کار ها و سازمانهای بزرگ و کوچک شکل داد .