S A Z N D E

درحال بارگزاری

برخی سوالات پرتکرار

برای ثبت نام در قسمت کد کاربری شماره موبایل خود را وارد می کنید و پس از ارسال پیامک حاوی رمز عبور به تلفن همراهتان، رمز عبور را در قسمت کلمه عبور وارد کرده و گزینه ورود را انتخاب می کنید و وارد سامانه می شوید.
بله. با توجه به قابلیت واکنشگرا در سامانه شما میتوانید از طریق سایر دستگاه های الکترونیکی وارد سامانه شوید و با توجه به این قابلیت مشاهده می کنید که فضای سامانه به اندازه همان دستگاه بزرگ یا کوچک میشود.
شما می توانید اسناد و مدارک را ابتدا اسکن کنید و سپس در سامانه آرشیو کنید و فایل word و pdf را بدون اسکن و به همان شکلی که هست در سامانه آرشیو نمایید.
بله هر شخصی فقط با دسترسی به اینترنت و ثبت نام در سامانه می تواند از از قابلیتهای سامانه استفاده کند و با افراد دیگر که آنها نیز عضو یا کاربر سامانه هستند در ارتباط باشد
در این خصوص آنچه مبرهن است سود ما در ازای افزایش تعداد کاربران و در دراز مدت حاصل می شود و دلیل دیگر این قیمت پایین این است که کلیه ی خدمات پشتیبانی همه در یک سرور جمع شده و در واقع ما این خدمات را به یک سرور ارائه می دهیم چرا که اگر هر فرد به صورت مجزا بخواهد سرور داشته باشد هزینه آن بسیار زیاد می شود.
بله. در قسمت ارسال پیام شما می توانید با تیک زدن و فعال کردن گزینه اس ام اس پیام خود را از طریق اس ام اس به مخاطبان و کاربران خود ارسال کنید.